Kamsoft Warmia Sp. z o.o.

Serwisant Systemów Aptecznych

Opis stanowiska

Główne zadania:
- Wsparcie techniczne dla użytkowników systemów informatycznych w aptekach,
- Instalacja sprzętu i konfiguracja oprogramowania,
- Szkolenia użytkowników,
- Monitorowanie i diagnostyka działania systemów.

Profil kandydata:
- Znajomość systemów operacyjnych Windows, Linux,
- Znajomość sprzętu komputerowego,
- Samodzielność w organizacji pracy i umiejętność rozwiązywania problemów,
- Wyższe wykształcenie,
- Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:
- Znajomość zagadnień handlowych (magazynowych),
- Znajomość baz danych i języka SQL,
- Orientacja na klienta i umiejętność budowania relacji,
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie,
- Umowę o pracę na pełny etat,
- Uczciwe wynagrodzenia,
- Premie i nagrody zależne od wyników.

Zapewniamy przyjazną atmosferę, możliwości rozwoju i budowania swojej kariery.

Oferty CV i LM prosimy przysyłać pod adres: praca@kamsoft.warmia.pl
z klauzulą:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Konsultant, w firmie KAMSOFT WARMIA sp. z o.o. Jednocześnie potwierdzam otrzymanie informacji o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.".