Kamsoft Warmia Sp. z o.o.

Drukarki i kasy fiskalne

Oferujemy sprzedaż i opiekę serwisową nad urządzeniami fiskalnymi (drukarki, kasy). Posiadamy autoryzacje czołowych polskich producentów: ELZAB, NOVITUS, POSNET. W cenie zakupu urządzenia zawsze wliczona jest usługa uruchomienia i ufiskalnienia. Zapewniamy nadzór serwisowy i okresowe przeglądy zgodnie z przepisami.

Gwarantujemy poprawność współpracy oferowanych urządzeń z oprogramowaniem KAMSOFT.

Oferta fiskalna:


Drukarki fiskalne dla aptek

Oferujemy drukarki fiskalne w wersji aptecznej, przygotowane do pracy z programem KAMSOFT. Szczególnie polecamy urządzenia z kopią elektroniczną, które nie wymagają przechowywania w aptece rolek papieru z kopiami paragonów. Znacząco redukuje to koszty eksploatacji drukarki i ułatwia pracę. Oprócz samych drukarek oferujemy również szuflady na pieniądze.

Drukarki fiskalne i kasy dla lekarzy

Pierwsze i najważniejsze pytanie, jakie należy zadać przed zakupem urządzenia fiskalnego, to: "Drukarka, czy kasa?". Odpowiedź na to pytanie zdecyduje o cenie rozwiązania, ale co ważniejsze ma wpływ na wygodę pracy lekarza.

 • KASA. Naturalny pierwszy wybór lekarza nie posiadającego w gabinecie komputera. Zalety: niska cena, działa samodzielnie, nie ma potrzeby posiadania komputera, uczenia się obsługi programu. Wady: konieczność każdorazowego ręcznego drukowania paragonu, brak możliwości rozwoju.

  Polecana kasa: Novitus NANO E MED

 • DRUKARKA. Każdy lekarz dziś pracujący z komputerem, lub planujący zakup komputera, bardziej skorzysta na zakupie drukarki. Zalety: automatycznie drukuje paragony po zarejestrowaniu wpłaty w komputerze, nie ma możliwości pomylenia kwoty na paragonie, może pracować w sieci (jedna drukarka dla całej przychodni). Wady: wyższa cena zakupu.

  Polecana drukarka stacjonarna: Novitus DELIO E MED
  Polecana drukarka mobilna: Novitus DEON E MED

 • ZESTAW (komputer+drukarka+oprogramowanie). Oferta dla lekarzy, którzy przy okazji fiskalizacji, chcieliby zinformatyzować swój gabinet. Dostarczamy kompletne rozwiązanie, zapewniamy pomoc przy uruchomieniu.

  Drukarki fiskalne i kasy ogólnego zastosowania

  Mamy w ofercie sprzęt fiskalny ogólnego zastosowania oraz szeroki wachlarz akcesorii. Po zapoznaniu potrzeb Klienta, doradzimy optymalne urządzenie.

  Materiały eksploatacyjne (papier termiczny) do drukarek fiskalnych

  Drukowanie paragonów oznacza ciągłe zapotrzebowanie na papier termiczny. Posiadamy w ciągłej sprzedaży rolki papieru do wszystkich drukarek i kas w ofercie ELZAB, NOVITUS, POSNET.

  Zapraszamy do kontaktu z działem sprzedaży (89-5337221).