Kamsoft Warmia Sp. z o.o.

Wyniki badań on-line

Poznaj sposób na sprawny przepływ informacji w Twojej placówce

Jakie są korzyści z nawiązania współpracy w zakresie Wyników badań on-line?

  • Szybki dostęp do wyników badań - postaw na błyskawiczny obieg informacji pomiędzy placówką a laboratorium. Teraz masz możliwość skorzystania z rozwiązania, które umożliwia dostęp do wyników badań, bezpośrednio po ich zatwierdzeniu przez laboratorium. Pacjent także może mieć natychmiastowy dostęp do wyników. Jeśli dodatkowo założy Indywidualne Konto Zdrowotne, może gromadzić na nim historię wyników badań, czy wizyt lekarskich.

  • Automatyczny obieg informacji - zlecone przez lekarza badania są automatycznie przesyłane do laboratorium, a po ich realizacji i zatwierdzeniu są zapisywane w kartotece pacjenta. W wyniku tego, informacje pomiędzy placówką medyczną i laboratorium przepływają szybko i sprawnie.

  • Wyeliminowanie pomyłek - automatyczny obieg informacji sprawia, że wyników badań nie trzeba wprowadzać ręcznie a ryzyko pomyłki zostaje wyeliminowane. Każda placówka może przesyłać zlecenia i odbierać wyniki przez OSOZ.

  • Wygoda dla pacjenta - wyniki badań mogą być dostępne on-line, więc pacjent może mieć do nich dostęp 24 godziny na dobę i zapoznać się z nimi, kiedy tylko znajdzie na to czas. Żeby uzyskać dostęp do wyników, pacjent otrzymuje jednorazowy kod dostępu lub zakłada Indywidualne Konto Zdrowotne. Z tego względu, pacjent nie musi dzwonić lub przychodzić osobiście po wyniki, dzięki czemu oszczędza czas. Jednak to Ty decydujesz - czy chcesz udostępnić wyniki czy tylko informacje o ich dostępności w placówce. Od Ciebie zależy, czy usługa zostanie udostępniona wszystkim, czy tylko wybranej grupie pacjentów.

  • Promocja placówki - pacjent może mieć dostęp do wyników badań z poziomu wizytówki przychodni, którą możesz założyć na platformie OSOZ. Zachęć pacjentów do korzystania z takiego sposobu sprawdzania wyników badań np. poprzez plakaty informacyjne. W wyniku takich działań zwiększy się liczba pacjentów korzystających z tego rozwiązania. Dodatkowo możesz udostępniać pacjentom wyniki, z poziomu własnej strony internetowej.

  • Przypomnienia SMS lub e-mail - masz też możliwość powiadamiania pacjentów o dostępności wyników badań, za pośrednictwem wiadomości SMS lub e-mail. Dzięki temu, że przypomnienia wysyłane są automatycznie, żaden pracownik nie musi o nich pamiętać. Informacja o dostępności wyników badań to też cenna informacja dla pacjenta, bo może sprawdzić wyniki swoich badań w dogodnym dla siebie miejscu i czasie.

  • Sprawdź, czy Twoje laboratorium już korzysta z tego rozwiązania. Jeśli nie, daj nam znać, zaprosimy je do współpracy!

    Masz także możliwość korzystania z wersji testowej serwisu, dzięki czemu możesz się przekonać, czy takie rozwiązanie spełnia Twoje oczekiwania.