OSOZ Dictate

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA

OSOZ Dictate umożliwia głosowe tworzenie dokumentacji medycznej pacjenta, za pomocą transkrypcji mowy na tekst. Moduł wbudowany jest bezpośrednio w program medyczny obsługiwany przez lekarza, co pozwala znacznie usprawnić i przyspieszyć tworzenie elektronicznej dokumentacji.

Za pomocą rozwiązania można tworzyć opisy zdjęć RTG, USG oraz wiele innych opisów niezbędnych do prowadzenia dokumentacji medycznej pacjenta.

Specjalistyczny słownik terminów medycznych gwarantuje wysoką dokładność transkrypcji i pozwala uniknąć błędów mogących pojawić się w trakcie dyktowania diagnoz lekarskich.

Ponadto słownik może zostać łatwo rozbudowany o własne, najczęściej używane terminy medyczne i słowa. Można do niego również dodać nazwiska pacjentów.

PRZEWAGA SYSTEMU

Dyktowany tekst pojawia się w systemie medycznym w czasie rzeczywistym, co oznacza, że lekarz widzi go natychmiast w miejscu, gdzie tworzona jest dokumentacja.

Dzięki zastosowaniu rozwiązania, dokumentacja medyczna może być tworzona szybciej, niż w przypadku ręcznego wprowadzenia tekstu. Rozwiązanie dodatkowo wykorzystuje automatyczną adaptację głosu - program dostosowuje się do głosu lekarza gwarantując możliwie najwyższą jakość transkrypcji.

KORZYŚCI WDROŻENIA

  • Szybkie tworzenie elektronicznej dokumentacji medycznej pacjenta za pomocą głosu
  • Moduł wbudowany bezpośrednio w programie medycznym w miejscach, gdzie tworzona jest dokumentacja pacjenta
  • Tworzenie dokumentacji w czasie rzeczywistym
  • Dyktowanie głosem nazw, skrótów, liczb, dat, symboli oraz fachowych zwrotów medycznych
  • Elastyczność w tworzeniu nowych szablonów dokumentacji